Pattabon Mutfakta!

Sizleri mutlu edecek sürprizlerin en büyük hediyesidir pastalar. Biraz konfeti, biraz mumlar.. Aile, arkadaşlar ve en sevdiklerinizle bütünleşir lezzetimiz. Bazen öyle bir durum yaşarız ki aniden ışıklar kapandığında gözlerimiz, mumları yanan harika bir pasta ile arkadaşlarınızın alkışlarını arar..
Aniden yapılan sürprizler çok mutlu ediyor değil mi? 🙂

Pattabon, sizleri özel pastalarımız ve sevdikleriniz ile bir araya getirir. Bu birliktelik bazen düğün olur, bazen nişan, bazen iş partisi, bazen en en özel gününüz de olabilir. İstediğiniz ve size özel tasarlanan pastalarımızda marifetli parmakları ile dokunuşlarını esirgemeyen Sinem Ceylan ve Ayris Öktem bu birliktelikte başrolde bizlerle oluıyor.

Pattabonun pastalarında bir çok pastalardan farkı ise sizlerle buluşma anında hissedeceğiz o mutluluk anını içinde yaşıyor olmasıdır… Sadece şeker hamurundan olan bir hikaye değil bu. Yaşayan ve sizlere buluşma heyecanını taşıyan bir pasta!

Bizlere ulaşmak için sizlerle tüm kanallarımızdan yayına giriyoruz. Sosyal medya, sipariş formları üzerinden, bizimle bu hikayeye sizlerde ortak olabilirsiniz. Ah bir de, bizim bu hikayeyi yazma gayretimizi görmek isterseniz filtre kahveler bizden. Hadi çıkın gelin atölyemize. Tanışalım.. Pastalardan çok mu etkilendiniz? Yoksa bu pastadan siz de mi yapmak istiyorsunuz? Tamam buna da varız! Pasta workshopları yapalım! Sürprizlerimizi bekleyin ve bizi takip edin!